RN732BTTD2371D25
MFR.Part #
RN732BTTD2371D25
JLCPCB Part #
C4151103
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.37kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS