RN732ATTD2770B10
MFR.Part #
RN732ATTD2770B10
JLCPCB Part #
C3980333
Description
-55℃~+155℃ 100mW 277Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS