RK73B2BRTTD161G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B2BRTTD161G
JLCPCB Part #
C2595677
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS