RN73H1JTTD1321A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1321A25
JLCPCB Part #
C4148372
Package
0603
Description
1.32kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS