RN73H1JTTD1202F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1202F10
JLCPCB Part #
C4073641
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS