RN73H1JTTD3202F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3202F10
JLCPCB Part #
C4329627
Description
-55℃~+155℃ 100mW 32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS