SG73P1JTTD2262F
MFR.Part #
SG73P1JTTD2262F
JLCPCB Part #
C4109207
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS