RN73H1ETTP8451B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP8451B50
JLCPCB Part #
C4257907
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.45kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS