HV731JRTTD4303F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV731JRTTD4303F
JLCPCB Part #
C7205892
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 430kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS