SR732BRTTDR681F
MFR.Part #
SR732BRTTDR681F
JLCPCB Part #
C6234910
Description
-55℃~+155℃ 333mW 681mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS