SR732ETTDR226F
MFR.Part #
SR732ETTDR226F
JLCPCB Part #
C2601185
Description
-55℃~+150℃ 226mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS