RK73G2BTTD8062D
MFR.Part #
RK73G2BTTD8062D
JLCPCB Part #
C6182517
Description
-55℃~+155℃ 250mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS