RN73H1ETTP72R3D10
MFR.Part #
RN73H1ETTP72R3D10
JLCPCB Part #
C2561422
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 72.3Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS