RN73H1JTTD3052D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3052D10
JLCPCB Part #
C4063836
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS