RN732BTTD5762D100
MFR.Part #
RN732BTTD5762D100
JLCPCB Part #
C3996759
Description
-55℃~+155℃ 125mW 57.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS