RN73H1ETTP52R3D10
MFR.Part #
RN73H1ETTP52R3D10
JLCPCB Part #
C4044362
Description
-55℃~+155℃ 52.3Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS