RN73H1ETTP69R8F10
MFR.Part #
RN73H1ETTP69R8F10
JLCPCB Part #
C4123180
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 69.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS