RN73H1ETTP1980C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1980C25
JLCPCB Part #
C2535538
Description
-55℃~+155℃ 198Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS