RN73H1ETTP67R3C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP67R3C50
JLCPCB Part #
C2539114
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 67.3Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS