AT0402DRD0773R2L
MFR.Part #
AT0402DRD0773R2L
JLCPCB Part #
C851493
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 73.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS