P0402E1961BBT
MFR.Part #
P0402E1961BBT
JLCPCB Part #
C4033989
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount