RN73H2ETTD1980F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1980F10
JLCPCB Part #
C3985876
Description
-55℃~+155℃ 198Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS