RN73H1ETTP6340D10
MFR.Part #
RN73H1ETTP6340D10
JLCPCB Part #
C3989378
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 634Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS