RN73H1ETTP5490C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP5490C25
JLCPCB Part #
C4158326
Description
-55℃~+155℃ 549Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS