RU73X1E88R7LTDF
MFR.Part #
RU73X1E88R7LTDF
JLCPCB Part #
C4220371
Description
-55℃~+155℃ 63mW 88.7Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS