RN73H2ETTD1453A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1453A10
JLCPCB Part #
C4248792
Description
-55℃~+155℃ 145kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS