RN73H1ETTP62R6C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP62R6C25
JLCPCB Part #
C2535635
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 62.6Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS