RN73H1JTTD2152D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD2152D100
JLCPCB Part #
C4022857
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS