RN73H1JTTD2102F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2102F25
JLCPCB Part #
C4121665
Description
100mW 21kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS