RN73H1ETTP5110B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP5110B25
JLCPCB Part #
C2534549
Description
-55℃~+155℃ 511Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS