RN73H1JTTD6900D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6900D50
JLCPCB Part #
C3961561
Description
100mW 690Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS