SG73P1ETTP3920F
MFR.Part #
SG73P1ETTP3920F
JLCPCB Part #
C4034855
Description
-55℃~+155℃ 125mW 392Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS