WK73R2ATTD5111F
MFR.Part #
WK73R2ATTD5111F
JLCPCB Part #
C3985342
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.11kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS