RN73H1ETTP38R3F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP38R3F50
JLCPCB Part #
C2515323
Description
-55℃~+155℃ 38.3Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS