RN73H1ETTP58R3F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP58R3F50
JLCPCB Part #
C2515048
Description
-55℃~+155℃ 58.3Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS