RN731ETTP38R3F50
MFR.Part #
RN731ETTP38R3F50
JLCPCB Part #
C4189257
Description
-55℃~+155℃ 38.3Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS