RN73H2ETTD2370F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2370F50
JLCPCB Part #
C4082347
Description
237Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS