RN73H2BTTD8761F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD8761F25
JLCPCB Part #
C2544569
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.76kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS