RN73H1ETTP2911D25
MFR.Part #
RN73H1ETTP2911D25
JLCPCB Part #
C2517490
Description
-55℃~+155℃ 2.91kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS