RN73H1JTTD1231B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1231B25
JLCPCB Part #
C4281137
Description
-55℃~+155℃ 1.23kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS