RK73G1ETTP9532C
MFR.Part #
RK73G1ETTP9532C
JLCPCB Part #
C4310414
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 95.3kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS