RN73H2ETTD8062F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD8062F50
JLCPCB Part #
C4203321
Description
250mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS