RK73H1ERTTP2211D
MFR.Part #
RK73H1ERTTP2211D
JLCPCB Part #
C4046444
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.21kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS