RN73H1ETTP1963B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1963B25
JLCPCB Part #
C2535095
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS