RN732BTTD3281A10
MFR.Part #
RN732BTTD3281A10
JLCPCB Part #
C4211819
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.28kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS