RK73H3ATTE1241D
MFR.Part #
RK73H3ATTE1241D
JLCPCB Part #
C2583531
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS