SG73P2ARTTD515G
MFR.Part #
SG73P2ARTTD515G
JLCPCB Part #
C7360362
Description
-55℃~+155℃ 5.1MΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS