RN73H1ETTP1891F10
MFR.Part #
RN73H1ETTP1891F10
JLCPCB Part #
C2545325
Description
-55℃~+155℃ 1.89kΩ 63mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS