RN73H1ETTP3300C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP3300C50
JLCPCB Part #
C2537154
Description
330Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS