RN73H1JTTD2373D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD2373D100
JLCPCB Part #
C4043886
Description
-55℃~+155℃ 100mW 237kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS